Kentini En İyi Çeken Vali, Bizim Vali

ATAV Başkanı Nizamettin Şen, kısa bir süre önce twitter hesabından ve Sabah Akdeniz’deki köşesinden internette bir süredir konuşulan ve taraftar toplayan “Kendini değil, Kentini çek” kampanyasını duyurmuştu. Ayrıca Şen, Facebook’ta “Kendini değil Kentini Çek / Antalya” sayfasını oluşturarak Antalya’da ilk adımı attı.

Daha sonra iletişimci Hüsamettin Oğuz hazırlamış olduğu logo çalışmalarını twitterdan paylaşarak konuyu bir adım daha ileri götürdü.Antalya’daki twitter kullanıcıları, başta Nizamettin Şen ve Borsa Başkanı Ali Çandır ve Osman Bağdatlıoğlu olmak üzere katıldıkları etkinlikleri, bölgede yaptıkları çalışmaları ve ziyaretlerin fotolarını twitter aracılığıyla takipçileri ile paylaşmaya başladılar.
Twitter’a kısa süre önce giren Antalya Valisi Sayın Ahmet Altıparmak ise bu konuda herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Sayın Valimiz, kentin keşfettiği her noktasını fotoğraflayarak takipçileri ile paylaşmaya başladı. Son Saklıkent gezisini Valimizin fotoğraflarından takip ettik.
Vali Altıparmak, “Portakal Durağı’nda mola verip vermediğini soran bir takipçisine” anında fotoğrafla yanıt verdi.

Kentin her konusuna duyarlı ve takipçi, kent halkına samimi ve sıcak bir duruş sergileyen Sayın Valimiz, çözüm odaklı yönetim anlayışına teknoloji ve sosyal medyayı kullanma becerisini de ekledi. Daha ne olsun.

Tebrikler sayın valim.

Affına sığınarak twitter’dan geçtiği bazı fotoları takipçilerimizle paylaşıyoruz.

Valimizin objektifinden Antalya manzaraları;

1 Yorum

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir