Antalya Kent Konseyinden Yarım Asırdır Tribünleri Coşturan Miloş ve Ali Dayı’ya Vefa

Antalya Kent Konseyi Gençlik ve Spor Çalışma Gurubu, yarım asırdır şehrimizin futbol takımı Antalyaspor başta olmak üzere çeşitli spor aktivitelerinde seyircileri coşturarak; halka sporu sevdiren, halkı ve sporcuları coşturan, motive eden, tribünlerin lideri olan Ali Çınardede (Ali Dayı) ve Recep Güler (Miloş) Ali Dayı ve Miloş’u konuk etti.

Başkan Semanur Kurt; “Kentimizin spor yaşamında önemli bir yere sahip olan bu iki spor gönüllüsü, kent belleklerinde yerlerini daimi olarak alacak. Bir vefa borcu olarak kendirlerini konuk etmek istedik. Kent spor yaşamında iz bırakan isimler” ifadesini kullandı.

Gençlik ve Spor Gurubu üyelerinin katıldığı kahvaltılı toplanda “Antalya’mız sen çok yaşa”, “Akdeniz Akşamları” şarkısını söyleyerek katılımcıları coşturan Miloş ve Ali Dayı’ya plaketler Antalya Kent Konseyi Başkanı Semanur Kurt ve Gençlik ve Spor Çalışma Gurubu Başkanı Recep Şengün tarafından verildi.

Her iki Amigo Ali Çınardede (Ali Dayı) ve Recep Güler (Miloş)  düzenlenen organizasyondan gurur duyduklarını belirterek Başkan Semanur Kurt’a ve Recep Şengün’e teşekkür ettiler.

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir