Antalya’nın Bisiklet Rotaları Kitabı

Geçtiğimiz hafta yayınladığımız “Antalya’nın En Güzel Bisiklet Parkurları Listesi” yazımızıdan sonra bir çok öneri ve tespitle karşılaştık. Öncelikle öneride bulunan ve iletişime geçen herkese çok teşekkür ederiz.

Bu önerilerden biri de değerli büyüğümüz “Antalya Ansiklopedisi” Hüseyin Çimrin’den geldi.

Full Antalya, Merhaba.

Bu hafta gerek twitter’de, gerekse Full Antalya’da Antalya’nın En Güzel Bisiklet Parkurları Listesi konusu işleniyor.

Antalya günübirlik bisiklet rotaları konusunda Akdeniz Üniversitesi’nden arkadaşım Öğretim görevlisi Faik Ardahan’ın çok güzel, güzel olduğu kadar çok detaylı bir çalışması var. Ayrıca bir CD de kitap içinde yer alıyor.

Size bu konuda yol gösterir düşüncesi ile arşivimdeki bu kitabın kapak resmi ile, bu kitapta tek tek konu edilen “Antalya günübirlik bisiklet rotaları” kitabının “içindekiler” sayfasını, araştırmalarınıza katkı sağlayabileceği düşüncesi ile ekte gönderiyorum.

Bu vesile ile sitenizin; Antalya’nın güzel, bir o kadar ilginç konularına el atmasını büyük takdirle izliyor; ve emeği geçenlere bir Antalya sevdalısı olarak teşekkürlerimi iletiyorum.

Sevgi ve selamlarımla

Hüseyin Çimrin

Hemen Hüseyin ağabey’in önerdiği kitabı internette araştırdık. Kitapta çeşitli zorluklarda ve mesafelerde tanımlanmış 58 adet bisiklet rotası bulunuyor. Kitap; yanında verilen CD de kayıtlı rotaların GPS kayıtlarını GPS’inize veya akıllı telefonunuzun bu amaçla kullandığı programına yükleyerek rotaları rehber olmadan yapma imkanı veren bir çalışmayı gerçekleştiriyor. Rotalar yeni başlayanların, orta ve ileri düzey kullanıcıların hepsine hitap etmektedir. Gezinti olarak yapılabilecek rotalar olduğu gibi performans amaçlı rotaları da içermektedir.

Bu kitapla bizi tanıştıran Hüseyin Çimrin’e çok teşekkür ediyoruz.

Kitabı www.kitapvitrini.com sitesinden ve aşağıdaki satış noktalarından  satın alabilirsiniz


2 Yorum

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir