Senin forman hangisi?

Fraport TAV Antalyaspor’un bu sezon giyeceği formalar, diğer süper lig takımlarının formalarından çok farklı. Antalyaspor’un beyaz forması orman yangınları, kırmızı forma sokak hayvanları, mavi forma çevre ve deniz, çubuklu forma ise israf temasıyla hazırlandı. Formalar Antalyaspor Store’larda 650 liradan satışa sunuldu.

Antalyaspor A takımının, 2023-2024 futbol sezonunda lig ve Türkiye Kupası’nda giyeceği formalar, sosyal sorumluluk ve farkındalık anlamları yüklenerek hazırlandı. Formaların tamamı, “İçimizde yanan kırmızı ateş hiç sönmeyecek” ana teması altında toplandı.

SOSYAL SORUMLULUK

Antalyaspor yönetimi tarafından, formaların sadece maçlarda giyilen bir ürün olmanın ötesinde, kamuoyuna verilmesi gereken bir mesaj içermesi gerektiğine karar verildi. Bu nedenle, Antalya’yı da direkt ilgilendiren toplumsal hassasiyetler göz önüne alınarak; orman yangınları, tarım ürünlerinin israfı, hayvan hakları ve deniz ve çevre kirliliği konularına dikkat çekildi. Farkındalık, bir kere ile sınırlı kalmayacak, formaların giyileceği her hafta, taşıdığı sosyal sorumluluğun anlamı yeniden hatırlatılacak.

Orman işçisi Arif Zorbaz’ın rol aldığı film, Antalya Orman Bölge Müdürlüğü’nün katkılarıyla, Düzlerçamı bölgesinde çekildi.

ORMAN YANGINLARI İÇİN BEYAZ FORMA

Beyaz forma, ilk tanıtılan forma oldu. Yanlarında Antalyaspor’un geçmişte kullandığı armaların yer aldığı, modern çizgilerle desteklenen beyaz forma, orman yangınlarına ve orman işçilerine ithaf edildi. Orman işçisi Arif Zorbaz’ın rol aldığı film, Antalya Orman Bölge Müdürlüğü’nün katkılarıyla, Düzlerçamı bölgesinde çekildi. Filmde, “Gelin hep beraber bakalım, büyütelim ve sahip çıkalım” duygusu ön plana çıkarıldı. Formanın sol alt köşesine ise çam ağacı emojisi eklendi. Antalyaspor’un klasik çubuklu, kırmızı ve alternatif formalarının tanımına devam edilecek.

Sokak Hayvanları Bakımevi’nde çekilen filmde, Veteriner hekim Nilay Vurkaç Dalkıran rol aldı

SOKAK HAYVANLARI İÇİN KIRMIZI FORMA

Üzerinde Antalya’nın Hadrian Kapısı (Üç Kapılar), Saat Kulesi ve Antalyaspor’un armasında bulunan Yivli Minare deseni bulunan kırmızı forma hayvan hakları ve hayvanlara yapılan şiddet konusunda farkındalık yaratacak. Konyaaltı Belediyesi katkılarıyla belediyenin Sokak Hayvanları Bakımevi’nde çekilen filmde, Veteriner hekim Nilay Vurkaç Dalkıran rol aldı. Film, “Sevgiyle yaklaşalım, satın almayalım, sahiplenelim” vurgusu ile sona eriyor. Formaya ise pati emojisi eklendi. Antalyaspor’un tanıtımları klasik çubuklu, ve alternatif formalarla devam edecek.

Uluslararası ödüller alan yönetmen Alican Abacı’nın rol aldığı film, Konyaaltı sahilinde çekildi.

KİRLİLİĞE KARŞI AKDENİZ MAVİSİ

Üzerinde dalga deseni, kollarında kırmızı-beyaz şeritler bulunan alternatif mavi forma çevre kirliliğinin yanı sıra özellikle denizlerimizdeki kirliliğe dikkat çekiyor. Yaptığı deniz kirliliği belgeseli birçok ülkede ve belgesel kanallarında gösterilen, uluslararası ödüller alan yönetmen Alican Abacı’nın rol aldığı film, Konyaaltı sahilinde çekildi. Denizlerdeki kirliliğin gösterilmesiyle başlayan film, “Kirletmeyelim, görmezden gelmeyelim” vurgusu ile bitiyor. Formanın sol alt köşesine ise dalga emojisi eklendi.

İsraf temasıyla sunulan çubuklu formanın tanıtımında ise kadın üretici Zekiye Kaya rol aldı

ÇUBUKLU FORMANIN TEMASI; İSRAF

Antalyaspor’un kırmızı ve beyaz renklerinin yer aldığı çubuklu formanın teması ise “İsraf” olarak belirlendi. Tanıtımlarında başta ekmek, sebze ve meyve olmak üzere ihtiyaç fazlası tüketim, yok olan kaynaklar ile israf vurgusu yapıldı. Çubuklu formanın tanıtımında ise kadın üretici Zekiye Kaya rol aldı.

Kombine Kart Satışlarımız Devam Ediyor

Akrepler Corendon Airlines Park’ta, taraftarı yanında!

Takımımızın kombine bilet satışları devam ediyor. Kombineler, sadece FTA Antalyaspor logolu Passolig Kart sahiplerine yapılacak olup e-bilet kullanım süresinin 31 Mayıs 2024’e kadar uzatılması gerekmektedir.

detaylı bilgi için tıklayın.

KOMBİNE BİLET ALMANIN AVANTAJLARI

Kadın, öğrenci ve engelli taraftarımıza yüzde 20 indirim. (İndirim sadece Passolig gişelerinden alımlarda geçerlidir)

Çekilişle 7 şanslı taraftarımıza futbolcularımızla yemek organizasyonu.

Çekilişle 7 şanslı taraftarımıza 1 maç takımımızla birlikte deplasman seyahati.

Çekilişle 77 şanslı taraftarımıza tesis gezisi ve antrenman izleme.

Çekilişle 77 şanslı taraftarımıza takımımızın yeni sezon forması.

 

 

 

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir