Antalyaspor – Samsunspor maçı öncesi karnaval var

 

Bitexen Antalyaspor’un 23 Eylül Cumartesi günü saat 20.00’de oynayacağı Samsunspor karşılaşması öncesinde bu sezon başlatılan etkinlik geleneği devam edecek. Bu sezon Konyaspor ve Kayserispor karşılaşmalarının öncesinde şehirde Antalyaspor coşkusunu yaşatmak, o gün Bitexen Antalyaspor’un maçının olduğunu hatırlatmak ve görsel şov yaratmak adına başlatılan özel etkinlikler Samsunspor maçı öncesinde de devam edecek.

ANTALYASPOR ŞEHRİN KALBİNDE

Bitexen sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan etkinlikler, iki ayrı noktada gerçekleştirilecek. Attalos Heykeli önünde saat 17.30’daki buluşmanın ardından Antalyaspor Bandosu kortej eşliğinde ve Antalya halkının katılımı ile saat kulesinden başlayarak kapalı yol istikametinden Mark Antalya AVM önüne kadar devam edecek.

SAMSUN MAÇINA OMUZ OMUZA

Corendon Park Antalya Stadı’nda yapılacak olan etkinlik ise saat 17.00’de Akrep heykelinin bulunduğu noktada DJ ve MC performansı ile başlayacak. Bu etkinlik 18.30’e kadar sürecek. Saat 18.30’da ise Mayday müzik grubu saat 19.45’e kadar canlı performans sergileyecek.

ETKİNLİK PROGRAMI:

Saat: 17.30

*Saat Kulesi Attalos Heykeli önü buluşma

*Bando ve kortej ile saat kulesi, kapalı yol ve Mark Antalya AVM arası kortej yürüyüşü

Saat 17.00-18.30

*Akrep heykeli önü DJ ve MC performansı

Saat 18.30-19.45

*Mayday müzik grubu canlı performansı

 

Anahtar Kelimeler:, , ,

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir