EXPO2016 Antalya Magnetleri

EXPO Antalya Ajansı çeşitli dillerde  “EXPO 2016 Antalya Magnetleri” yaptırsa.

Her gün bir çok Antalyalı Antalya’dan dünyanın bir çok noktasındaki şehirlere çeşitli amaçlarla seyahat gerçekleştiriyor. Bİr çok Antalyalı kardeşimiz dünyanın bir çok farklı şehrinde eğitim hayatlarını sürdürüyor.

Antalya sevdalısı yurtdışı yolcularımız EXPO2016 Antalya magnetleri ile tüm dünya şehirlerini donatsalar. Yolculuk esnasında ceplerinden çıkaracakları magnetleri Amsterdam, Paris, Londra, Berlin, Roma, Madrid, NewYork, Sidney, Moskova havaalanlarındaki, metrolarındaki, meydanlarındaki, sokakalarındaki metal aksamlara yapıştırsalar, banklara, koltuklara bıraksalar…

Uluslararası kamuya açık yerleri bu magnetlerle süslesek…

Herhangi bir yapıştırma işlemi olmadığı için kentleri de kirletmemiş olup tepki de çekmeyiz.

Magnetlerin yerinin aslında geleneksel olarak buzdolapları olması vesileisi ile bu magnetleri beğenen insanlar alıp yanlarında evlerine götürseler.

Eminiz ki magneti koyan Antalyalı, Moskova metrosuna koyduğu magnetin fotoğrafını çekip sosyal medyada da paylaşacaktır. Çeşitli Hashtagler ile magnetlerin sanal dünyada da yayılmasını sağlayabiliriz.

Antalya Havalimanı’nda EXPO Magnet standsı açsak yolcularımıza uçuş öncesi hediye etsek… Tüm dünya’yı EXPO Antalya ile ilgili bilgilendirsek nasıl olur?

Bu arada biz de 2 yıl önce kentimiz için yaptırdığımız magnetleri dağıtmaya devam ediyoruz…

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir