FULLANTALYA-BiletAntalya.com İşbirliği

Takipçilerimize Müjdeli Haber:

FULLANTALYA-BiletAntalya.com İşbirliği

 

Antalya’nın bilet portalı BiletAntalya.com’la gerçekleştirdiğimiz işbirliği ile artık Antalya’nın her türlü eğlencesinin giriş biletini FULLANTALYA.com üzerinden de satın alabileceksiniz.

Seher Özen Karadeniz

Antalya’da yaşayan, Antalya’yı yaşayan, Altın Portakal’da Türk filmi, Piyano Festivali’nde klasik müzik, Açık Hava’da pop, Aspendos’ta opera ve bale izleyen diye uzayan listemizin sonunu tüm Antalyalıların, Antalya’ya tatile gelenlerin, Antalya’yı merak edenlerin, özleyenlerin, …Antalya’yı okumak, yazmak, yorum yapmak, dertleşmek isteyen herkesin izlenimine açıktır diye başladığımız yolculuğumuzda yolumuzun kesiştiği,  Antalyalıları ve Antalya’nın misafirlerini kentin eğlencesiyle buluşturan BiletAntalya’yla işbirliğimizi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Antalya’daki eğlence parkları, tema parkları, festivaller, konserler, tiyatro vb etkinlikleri bir araya toplayan, tek tıkla rezervasyon ve online ödeme avantajı sunan, Antalya’nın bilet portalı BiletAntalya.com’la gerçekleştirdiğimiz işbirliği ile artık Antalya’nın her türlü eğlencesinin giriş biletini FULLANTALYA üzerinden de  satın alabileceksiniz.

BiletAntalya satış müdürü İhsan Güzey FULLANTALYA’yla yaptıkları işbirliğiyle ilgili olarak şöyle dedi: “Antalyalıların ve Antalya’yı ziyarete gelenlerin, kentimizde ilgi alanlarına uygun olan etkinliklere daha kolay ulaşmaları amacıyla başlattığımız BiletAntalya uygulamamızı, kentin en seçkin kent bloglarından biri olan fullantalya.com işbirliği ile zenginleştirdik. Fullantalya.com, kenti her yönüyle keşfetmek isteyenler için bizim sağladığımız altyapıyla kendi takipçilerine de ayrıca bir fırsat ve kolaylık sunmuş oldu. Bu işbirliğimizin hem BiletAntalya’ya hem de fullantalya’ya yeni takipçiler kazandıracağını umuyoruz.”

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir