FULLANTALYA.COM bir  blogtur.

Bu blog;

Antalya’da yaşayan,

Antalya’yı yaşayan,

Falezlerde, Karaalioğlu Parkı’nda çekirdek çitleyen, manzara izleyen,

Lara’da, Konyaaltı’nda denize giren, mangal yakan, nargile içen,

Güllük’te ara sokaklarda otopark arayan,

Kaleiçi’nde kaybolan

Sokakları her sene en az iki kere kazılan,

Ana caddelerinde TIR’ların cirit attığı

Piyazı taratorlu yiyen,

Turunç reçeli seven

Altın Portakal’da Türk filmi,

Piyano Festivali’nde klasik müzik

Açık Hava’da pop,

Aspendos’ta opera ve bale izleyen,

Nerde o eski Antalya deyip, portakal bahçelerinin azalmasına hayıflanan,

Kentin muhtelif yerlerindeki dev çukurlara, hayalet binalara meraklı gözlerle bakan,

tüm Antalyalıların, Antalya’ya tatile gelenlerin, Antalya’yı merak edenlerin, özleyenlerin, hasretini çekenlerin, iyisiyle kötüsüyle, güzeliyle çirkiniyle Antalya’yı okumak, yazmak, yorum yapmak, dertleşmek isteyen herkesin izlenimine açıktır.

 

 

Seher Özen Karadeniz / İletişim Uzmanı – Editör

seherozen@hotmail.com

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler bölümü mezunu, aynı üniversitede Gazetecilik yüksek lisansı yaptı. İstanbul’da gazeteci olarak başladığı çalışma hayatını halkla ilişkiler sektöründe basın danışmanı olarak sürdürdü. Uzun yıllar çalıştığı halkla ilişkiler şirketlerinde çok sayıda ulusal ve uluslararası firmanın -Demirdöküm, Avaya, Netaş, GlaxoSmithKline, Novartis, Kültür Okulları, Unilever, P&G v.b-, basın danışmanlığını yaptı. İstanbul’daki 12 yıllık çalışma yaşamını bırakarak, 2007 yılında Antalya’ya yerleşti.

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Tarih Vakfı’nın danışmanlığında sürdürdüğü Kent Müzesi Projesi’nin 2007-2009 yılları arasında ‘Tanıtım İletişim Sorumlusu’ olarak çalıştı. Aynı yıllar Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde “Kurum Kimliği” ve “Medya Planlama” derslerini verdi.
Halen Antalya’nın, kent içindeki en büyük yeşil alanı olan Zeytinpark’ta ‘Doğayla İletişim’ eğitimleri veriyor. fullantalya.com, businessantalya.com’un editörü ve martidergisi.com’un köşe yazarı olarak gazeteciliğini sürdürüyor.
Bir yandan da Sosyal Hizmetler bölümünü bitirdiği AÖF’de Sosyoloji bölümü 3. sınıf öğrencisi olarak öğrenim hayatını sürdürüyor.
Evli ve 13 yaşında bir oğlu var.