Konyaaltı Mutlu Çocuk Fuarı açılıyor

Konyaaltı Belediyesi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Mutlu Çocuk Fuarı cuma günü Konyaaltı Belediyesi Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açıyor.

Tüm hazırlıkları tamamlanan “3. Antalya Mutlu Çocuk Fuarı” yla ilgili olarak Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek bugün bir basın toplantısı düzenledi. Sosyal belediyecilik anlayışıyla 7’den 70’e bütün yaş gruplarına yönelik sosyal ve kültürel etkinlikler planladıklarını belirten Böcek, çocukları çok önemsediklerini belirterek, Türkiye’de bir ilk olan  çocuk fuarını da sürekli hale getirdiklerini söyledi.

Antalya Konyaaltı Mutlu Çocuk Fuarı’nda bu yıl 55 firma ve 37 stanttın yer alacağını belirten Başkan Böcek şöyle konuştu: “UNICEF Türkiye Milli Komitesi’nin de destekçisi olduğu Antalya Konyaaltı Mutlu Çocuk Fuarı’nda masallar ülkesi kahramanları ile canlı masal sayfası içinde tiyatral oyunlar, minyatür futbol, basketbol, masa tenisi, badminton ve trambolin, paten, scooter, okçuluk ve dark etkinlikleri yer alacak. Ayrıca çocuk istismarına karşı yaptığı çalışmalarla bilinen öğretmenimiz Saadet Özkan, Akademisyen Anne Doç. Dr. Saniye Bencik Kangal, Oyuncu Anne Şermin Yaşar ve Ceyda Düvenci gibi bir birinden ünlü isimlerde söyleşileriyle aileleri bilgilendirecekler.

Başkan Muhittin Böcek, 20 Nisan Cuma günü saat 14.00’te Konyaaltı Belediyesi Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açacak olan fuara tüm Antalyalıları davet etti.

Toplantının yapıldığı gün, ilk kez belediye başkanı seçildiği güne tesadüf edince konuyla ilgili olarak yakın zamanda bir toplantı düzenleyeceklerini ancak kısaca şunları söyleyebileceğini ifade etti: “Neredeyse çeyrek asırdır siyasetin içindeyim. Bunca yıl arkanızda soru işareti bırakmadan ilerlemek önemli.”

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir