Lezzetli mezeler ve usta şefler bir araya geliyor…

Sektörün öncü şefleri ve mekanlarının hazırladığı Türk ve dünya mutfaklarına ait lezzetleri katılımcılarına beğenisine sunmaya hazırlanan 5. Uluslararası Meze Festivali, 21 Ekim 2023 tarihinde Akdeniz’in ve Bey Dağları’nın eşsiz manzarası eşliğinde Akra Hotels‘in bahçesinde gerçekleşiyor.

Festivalde bu yıl yer alacak mekanlar arasında; 7 Mehmet (Antalya), Afitap (Ankara), Akra Hotel (Antalya), Bağarası Restoran (Bodrum), Cal Pep (Barselona), Girida Port (Fethiye), Hışvahan (Gaziantep), İZA Meze & Bar (Adana), Konak (Hatay), Lokanta Feriye (İstanbul), Margiora (Yunanistan), Muutto (İstanbul), Parlak Restoran (Antalya), Sade Restoran (İstanbul), TheLifeCo Restoran (Antalya) ve Yalova (Cunda) bulunuyor.

Antalya’nın muhteşem manzarasında eşsiz bir gastronomi deneyimi yaşatmaya hazırlanan Uluslararası Meze Festivali, Akra Hotels’in ev sahipliğinde bu yıl beşinci kez düzenleniyor.

Kendine has etnik duruşu, eğlenmeyi ve yeni tatlar deneyimlemeyi seven katılımcıların yanı sıra sanat, edebiyat, eğlence ve gastronomi dünyasından da birçok sevilen ismin ziyaret edeceği Meze Festivali; gastronomi alanına çeşitli katkıları olan, farklı bölgelerden ağırlayacağı önemli isimlerle de misafirlerinin kalbini fethetmeye hazırlanıyor.

5.Uluslararası Meze Festivali’nde; İstanbul, Ankara, Antalya, Adana, Gaziantep, Hatay, Bodrum, Cunda, Fethiye, Moskova, Barcelona ve Kithnos’un beğenilen lezzet durakları yer alıyor.

Her sene toplulukları bir araya getirmekle kalmayıp, misafirlerini unutamayacakları bir gastronomi yolcuğuna çıkartan Uluslararası Meze Festivali, 20 – 21 Ekim 2023 tarihlerinde gastronomi alanında öncü konukların ve konuşmacıların katılımıyla gerçekleşecek olan panel ve workshoplar ile unutulmaz anlar yaşatmaya gün sayıyor.

5.Uluslararası Meze Festivali hakkında detaylı bilgi için www.mezefestivali.com‘u ziyaret edebilirsiniz.

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir