Lokman Ecza Deposu yeni yıla eczacı dostlarıyla merhaba dedi

Lokman Ecza Deposu, Antalya Devlet Opera ve Balesi (ANTDOB)’nin gelenekselleşen “Yeni Yıl” konseri ile yeni yıla merhaba dedi.

Ürün çeşitliliği, hizmet kalitesi, güçlü finansal alt yapısı ve sunduğu rekabetçi fiyatlar sayesinde ecza depoculuğunda dağıtım alanını her geçen gün genişleten Lokman Ecza Deposu, Yönetim Kurulu üyeleri Hatice Öz, İbrahim Öz ve Satış Müdürü Süleyman Aldemir’in ev sahipliğinde ANTDOB’nin “Yeni Yıl Konseri”nde eczacı dostlarını ağırladı.

Konser öncesi Antalya Devlet Opera ve Balesi Müdürü Akın Ulutaş’la bir araya gelen Lokman Ecza Deposu Yönetim Kurulu üyeleri Hatice Öz, İbrahim Öz ve davetliler konser ve ANTDOB’nin çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı. Pandemi süresince sağlık sektöründe yoğun bir şekilde hizmet veren Lokman Ecza Deposu ve dağıtım ağında bulunan eczacıları “Yeni Yıl Konseri”nde ağırlamaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Ulutaş; “Sıkıntılı dönemde bir nebze olsun keyifli vakit geçirmemizi sağlamaktan büyük mutluluk duyduk. Antalya Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü olarak bu zorlu süreçte tüm sağlık tedbirlerimizi alarak sanatseverlerimiz ile buluşmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle yeni yılın başta ülkemiz olmak üzere tüm dünyaya sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum” dedi.

Antalya Devlet Opera ve Balesi’nin  “Yeni Yıl  Konseri”nin rejisörü Atay Ergezen ve kareograf Özlem Tekinay’ın da katıldığı sohbette, Lokman Ecza Deposu Yönetim Kurulu Başkanı eczacı Hatice Öz de pandemi döneminde bile perdelerini kapatmayan ANTDOB’nin kent insanına her koşulda moral aşılamasının önemine dikkat çekerek, “müzikle şifalanmaya geldik” dedi. Öz, yeni yıla çeşitli zorlukların içinden geçerek gelen sağlık sektörünün önemli bileşenlerinden eczacı dostlarıyla girmekten büyük mutluluk duyduğunu belirtti. Öz, Ulutaş ve çalışma arkadaşlarını kentin kültür-sanat hayatına yaptığı katkılardan dolayı tebrik ederek, her türlü işbirliğine de hazır olduklarını kaydetti.

Antalya Devlet Opera ve Balesi solistleri, orkestrası, korosu ve bale sanatçılarının sahne aldığı konserde orkestrayı şef Hakan Kalkan yönetti. Sevilen opera ve operetlerden ünlü aryaların seslendirildiği ‘Yeni Yıl Konseri’ Haşim İşcan Kültür Merkezi’nde sanatseverlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Lokman Ecza Deposu Hakkında

“Tam Zamanında” ilkesiyle hareket eden Lokman Ecza Deposu, Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB)’nin her yıl yaptığı ihracat sıralamasında, 2020 yılında da  kendi sektöründe ilk on ihracatçı firmadan biri oldu.

Sektördeki pazar payını her geçen gün artıran Lokman Ecza Deposu ürün çeşitliliği, hizmet kalitesi, güçlü finansal alt yapısı ve sunduğu rekabetçi fiyatlar sayesinde ecza depoculuğunda dağıtım alanını her geçen gün genişletmektedir. Lokman Ecza Deposu; reçeteli ilaç, aşı, OTC ürünleri ve sağlık alanındaki diğer ürünleri, küçük hacimden çok büyük hacimlere kadar yerel, ulusal ve uluslar arası arenadaki eczane, kamu ve özel hastanelere, yardım kuruluşlarına, devlet kurumlarına ve diğer özel kuruluşlara kaliteli ve hızlı hizmet anlayışıyla sunuyor.

 

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir