Sarı Fırtına Survivor’da Antalya’yı temsil edecek

Türkiye’de en popüler televizyon programlarından Survivor 2021 ünlüler takımı kadrosu belli oldu! Bu yıl ki yarışmanın ünlüler takımında Antalyalı Kırkpınar Başpehlivanı İsmail Balaban da yer alıyor.

İsmail Balaban, Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret ederek, Survivor Şampiyonu olma sözü verdi. ‘Dualarımız İsmail Balaban için’ diyen Başkan Böcek, başarı ve şans diledi.

HER ZAMAN GÖĞSÜMÜ KABARTTI

İsmail Balaban’ı ‘Sarı fırtınam’ diye karşılayan Başkan Böcek, Balaban’ın Survivor 2021’de yarışacağı için mutluluğunu dile getirdi. İsmail Balaban’ın Ata sporu güreşin önemini disiplin içerisinde gençlere ve Türkiye’ye hatta dünyaya duyurduğunu belirten Başkan Böcek, “İsmail er meydanlarında her zaman göğsümüzü kabarttı. Böyle bir evlat yetiştirdikleri için İsmail’in ailesine çok teşekkür ederim. Hocasına da teşekkür ediyorum” diye konuştu.

DULARIMIZLA UĞURLUYORUZ

Başkan Böcek şunları söyledi: “İsmail’i güreş sahalarına her zaman dualarımla gönderdim. Şimdi de Dominik Cumhuriyeti’ne gönderiyoruz. Antalya’yı Dominik’te temsil edecek ve tanıtacak. Allah’ın izniyle şampiyon olup gelecek. Her zaman yanındayım. Canla başla kendisini izleyeceğiz. Bu işin üstesinde geleceğinden hiç şüphem yok. Her yeni yıl bir umut. Umudumuz İsmail Balaban’ın başarılı olmasıdır. Şansın bol açık olsun. Survivor, Antalya’dan bir şampiyon çıkaracak. Kendisini dualarla uğurluyoruz.”

ŞAMPİYON OLACAĞIM

Ünlü güreşçi İsmail Balaban’da Başkan Böcek’in övgü dolu sözlerine teşekkür ederek, Survivor’da elinden gelenin en iyisini yapacağı sözünü verdi. Dominik’te sadece kendini değil Antalya’yı temsil edeceğini belirten İsmail Balaban, “Antalya’yı ve güreş camiasını en iyi şekilde temsil edeceğim. Asla pes etmeyeceğim. Şampiyon olup geri döneceğim” dedi.

Bütün Antalya İsmail Balaban için tek yürek oldu.

ÜNLÜLER TAKIMI

Bu yıl yine izleyicileri ekran başına kilitleyecek olan Survivor 2021 ünlüler gönüllüler yarışmasında, ünlüler takımının kadrosu açıklandı.

İşte Survivor 2021 ünlüler takımı yarışmacıları: Milli tenisçi Melis Sezer, Oyuncu Çağrı Atakan, Milli atlet Meryem Kasap, Oyuncu ve komedyen Hayrettin, Eski futbolcu Barış Özbek, Milli basketbolcu Merve Aydın, Oyuncu Batuhan Karacakaya, Oyuncu Öykü Çelik, Oyuncu Cemal Hünal.

SURVİVOR 2021 NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Survivor 2021 ünlüler gönüllüler yarışmasının ne zaman başlayacağıyla ilgili internet üzerinden araştırmalar sürmeye devam ediyor. Herkes tarafından heyecanla beklenen Survivor 2021’in başlayacağı tarih belli oldu. Her yıl olduğu gibi bu yıl da izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşatacak olan yarışma programı Survivor 2021 ünlüler gönüllüler, 9 Ocak Cumartesi akşamı TV8 ekranlarında sizlerle olacak.

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir